ÖVRIGT / Diverse / Hästar 11543205
nr 1154 3205
Hästar
2 st, modell äldre, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:05:37
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
6